BRAZIL:Raspored utakmica po grupama

    Byadmin
    In
    Jun 14, 2014
    Comments
    Pogledajte raspored svih utakmica (po našem vremenu) u grupnoj fazi takmičenja na svjetskom nogometnom prvenstvu u Brazilu 2014.
    SUNČANA STRANA

    Prvo kolo:

    12.06. Četvrtak

    22.00 Brazil – Hrvatska

    13.06. Petak

    18.00 Meksiko – Kamerun
    21.00 Španija – Holandija

    *Ponoć: Čile – Australija

    14.06. Subota

    18.00 Kolumbija – Grčka
    21.00 Urugvaj – Kostarika

    *Ponoć: Engleska – Italija

    * 3 ujutro: Ob. Slonovače - Japan

    15.06. Nedjelja

    18.00 Švicarska – Ekvador
    21.00Francuska – Honduras

    *Ponoć: Argentina - BiH

    16.06. Ponedjeljak

    18.00 Njemačka – Portugal
    21.00 Iran – Nigerija

    *Ponoć: Gana – SAD

    Drugo kolo:

    17.06. Utorak

    18.00 Belgija – Alžir
    21.00 Brazil – Meksiko

    *ponoć: Rusija – R. Koreja

    18.06. Srijeda

    18.00 Australija – Holandija
    21.00 Španije – Čile

    *ponoć: Hrvatska – Kamerun

    19.06. Četvrtak

    18.00 Kolumbija - O. Slonovače
    21.00 Urugvaj – Engleska

    *ponoć: Japan – Grčka

    20.06. Petak

    18.00 Italija – Kostarika
    21.00 Švicarska – Francuska

    * ponoć: Honduras – Ekvador

    21.06 Subota

    18.00 Argentina – Iran
    21.00 Njemačka – Gana

    *ponoć Nigerija – BiH

    22.06. Nedjelja

    18.00 Belgija – Rusija
    21.00 Koreja – Alžir

    *ponoć: SAD – Portugal

    * službeno su dan kasnije

    Treće kolo:

    23.06. Ponedjeljak

    18.00 Nolandija– Čile
    18.00 Australija – Španija
    22.00 Hrvatska – Meksiko
    22.00 Brazil – Kamerun

    24.06. utorak

    18.00 Italija – Urugvaj
    18.00 Kostarika – Engleska
    22.00 Japan – Kolumbija
    22.00 Grčka – O. Slonovače

    25.06. Srijeda

    18.00 Nigerija – Argentina
    18.00 BiH – Iran
    22.00 Ekvador – Francuska
    22.00 Honduras – Švicarska

    26.06. Četvrtak

    18.00 SAD – Njemačka
    18.00 Portugal – Gana
    22.00 Koreja – Belgija
    22.00 Alžir - Rusija

  • CITYLIGHT